Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor is hat az esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is hat az esemény utáni tabletta ha nem tapasztaltam mellékhatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom hogy oltári hülyeséget csináltam, de akkor feküdtem le a barátommal,amikor epp menstruáltam/lok :O

Soha nem csináltuk igy ,és hát baleset is történt.. belém élvezett . :/ Szeretném,ha nem itélnétek el. Mindig védekztünk, ez volt az egyetlen alkalom amikor nem , mivel tisztában vagyokvele, hogy ilyenkor nagyon kevés az esély hogy terhes legyek, mégis van rá esély..

ez tegnap este történt ( csütörtökön) , és ma tudtam eljutni a gyógyszertárba, és vettem esemény utáni tabit. Olvastam, és hallottam is róla hogy elég szépen jelentkeznek a mellékhatások is, ám nálam semmi. 17:45 felé vettem be, ám semmit nem is érzek hogy hányingerem lenne vagy hasonló. Normális ez? o.O

ui :) kiméljenek meg a bunkó hozzászolni vágyók.

És mielőtt azzal kezdenétek hogy kis hülye tini vagyok, akkor közlöm, hogy nem . :) Előre is nagyon szépen köszönöm !


2016. máj. 20. 19:59
 1/1 anonim válasza:

normális, persze

de a biztonság érdekében azért vehetsz egy tesztet

2016. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!