Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelyTAMPON aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelyTAMPON aktus közben nem csúszhat fel a méhbe?

Figyelt kérdés
Ugye ez elvileg egy hatásos védekezési módszer, de annyi olyat hallani, hogy önkielégítéshez használt eszközök (pl dezodor kupakja..)felcsúsztak, és nőgyógyásznak kellett kiszednie..Szóval ez nem veszélyes?
2010. ápr. 9. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nos a méhszáj menstruáció alatt nyitott, többek között ezért sem ajánlott a szex ilyenkor, tehát nem kell aggódnod, ha nem menstruáció alatt akarod használni. (egyébként is kb gombostűfejnyi a méhszáj nyitottsága) Egyébként sosem láttam még ilyet, ennek is van madzagja vagy ez ugyanolyan, mint a krémek vagy kúpok hogy elolvadnak? Mert ha elolvad, akkor természetesen utána távozik, de valahol olvastam, hogy ezt neked kell utólag eltávolítani tehát valami madzagja csak van. Azokkal a dezodorkupakos sztorikkal, hát ugye azt nehéz kiszedni onnan, nincs kint a vége, mint tampon esetében így nem tudják kiszedni. Olyat hallottam, hogy a tampont nem találta meg a hölgy, mert elfelejtette, hogy benne volt, de ez sima tampon volt, gondolom ezek úgy vannak kialakítva, hogy ne okozzon problémát :)
2010. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ:) Nem használtam még csak tervezem, de úgy tudom, ez az egyetlen olyan Pharmatex termék, ami nem olvad el, és együttlét után pár óra múlva lehet eltávolítani.Keresgéltem képet, ezt az egyet találtam,ami tamponnak tűnik..:

[link]

Egy másik válaszban azt olvastam, hogy nincsen madzagja, hanem 'meg kell szülni' :D

2010. ápr. 9. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi az offért, de szerintem máshogy, máshogy is védekezzetek. Sokan lettek mellette terhesek.
2010. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár ezt nem írtam, de óvszerrel fogjuk kombinálni..nem szeretnék fogsamzásgátlót szedni, szerencsére semmi panaszom nincsen, de mind a két nagymamám trombózisos volt, úgyhogy valószínűleg én is veszélyeztetett vagyok, és nem szeretnék kockáztatni..az óvszert nem tartom elég megbízhatónak, de remélem, hogy a kettő együtt megfelelő védettséget nyújt..
2010. ápr. 9. 17:53
 5/5 anonim válasza:
Hüvelytampon mellett terhesek? Az kellemetlen lehet. Mert én azt hallottam,hogy ez tényleg már megbízható és nem kell mellé más.
2011. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!