Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha napi egy szál cigit szivok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha napi egy szál cigit szivok, szedhetek tőle fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem vagyok nagy dohányos...esténként el szoktam szivni egy szálat. Ma fogom elkezdeni a fogamzásgátló tabi szedését, de olvastam, hogy nem lehet mellette dohányozni. Szerintetek az az egy szál is káros naponta a tabi mellett?

2016. máj. 13. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Én még nem hallottam ilyenről, tehát ha igaz is akkor csak specifikus tabikra igaz... Annál a napi egy szálnál meg akkor is több szar megy a szervezetedbe ha kimész sétálni a városba egy kicsit.. nem hiszem hogy a te napi 1 száladnak van jelentősége bármilyen téren is.
2016. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott, nagyon nem. Havi 3-4 szál az aminél még oké lenne, de nálad ez 30szál egy hónapban, abszolút nem szabad mellette ennyit, azok is kapnak trombózist akik nem szívják, hát még ha rátesz a cigi...
2016. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tényleg ekkora jelentősége van annak a napi 1-nek?
2016. máj. 13. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ekkora.
2016. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, annyira, hogy előbb fogsz trombózist kapni. Nem viccből van a tájékoztatóban és egy trombózis nem játék.
2016. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha alapból van rá hajlamod (bár ezt mondta volna a dokid, ha körültekintően vizsgált meg) akkor nagyon ártalmas lehet. De ha belegondolsz, hány millióan cigiznek mellette?

A korodat nem tudom, de ha napi egy szálat szívsz akkor azért nem lehetsz túl idős, simán le tudod tenni. És most nemcsak a trombózis miatt, hanem az alap egészséged miatt is. N

2016. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor le kell csökkentsem heti 1-2re...
2016. máj. 14. 08:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt igy senki nem fogja megmondani. Ha a tuzzel jatszol lehet megeget, lehet nem. Lehet 2 ev mulva trombozissal fogsz fekudni, lehet nem. Egyet lehet tudni biztosra, hogyha ne adj isten baj lesz, akkor a korhazi agyban fekve biztosa a fejedet vered majd a falba hogy miert nem felejtetted el a cigi nevet is orokre. Amugy se ertem azokat akik fizetnek azert hogy budosek, sarga foguak meg betegek legyenek. Az emberiseg legnagyobb hulyesege. Tudom tudom feszultseg.. de arra meg van ezer masik modszer, ami meg ingyen is van, egeszseges is es budos se leszel.
2016. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm 6 éve cigizik és 4 éve foggátlót szed, semmi baja nincs. Rendszeresen megy érvizsgálatra, mert ő nem tudta letenni, így inkább ellenőrzésekre jár
2016. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!