Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Finnországban vagyok mennyiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finnországban vagyok mennyiért lehet legolcsobban aktus utáni fogamzásgátlót venni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és itt vagyok egy kiranduláson,de csak jövőhét szerdán megyünk haza és nemtudom hogy itt felkellíratni orvossal.(kérlek segítsetek)

2016. máj. 6. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
ne szorakozz mar hogy ilyen konnyen kaphato minden lany? es meg gumira se fussa
2016. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak kell fel írnia. De szerintem mindegy mennyibe kerül, olcsóbb mint a pelenka. Bár a gumi olcsóbb lett volna ...
2016. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
undorito vagy komolyan elmegy a finnekhez d..gni hat be...ras
2016. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmi baj, egy jobb világot építünk
2016. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt a télapó? Amúgy komolyan azt gondolod, hogy reggel 7:36-kor és ezen az oldalon egy finnországi egészségügyi kérdésekben kompetens személy pont erre fog grosszálni és válaszol neked ? Bszki ha sikerül tablettát beszedni, utána gondolkozz a végleges megoldáson mert hülyékkel már tele a padlás ebben a kócerájban
2016. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
haza se gyere.. vagytok elegen a 4esen
2016. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ausztria, Belgium, Finnország, Franciaország, Görögország, Írország, Lettország, Litvánia, Luxemburg, Spanyolország és Szlovénia törvényi szabályozása életkori megszorítások nélkül engedélyezi a tablettához való hozzájutást, a készítmény megvásárlása előtt azonban konzultálni kell a gyógyszerésszel.

Ezt találtam, de remélem már sikerült szerezned.



Nem ertem, hogy miért támadja mindenki. Arra senki nem gondolt, hogy esetleg a baratjaval van ott, és kiszakadt az óvszer?

De ha nem így van sincs senkinek semmi köze, csak segítséget kért.

2016. máj. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kirándulás extrákkal :D ha van rá lehetőség, meg kedv akkor miért ne? De előre kéne gondolkodni, nem utána!
2016. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!