Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy így teherbe eshettem? Kell sürgősségi fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Szóval, ma reggel voltunk együtt, és csak megszakítást alkalmaztuk, azt viszont "teljesen". 30-31 naposak a ciklusaim, és mindez a 9. napomon volt. Tudom, hogy hülye voltam, és mindig szoktunk máshogy is védekezni, de ez most így alakult... Nem vagyunk már tinik, de azért nem kéne még baba. Szaladjak az ügyeletre, vagy ne aggódjak?
2008. szept. 24. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Létezik egy olyan fogalom, hogy minimális spermaszám, ami nélkül nem lehetséges a megtermékenyítés, szóval elő nedvben ami van, az közel sem elég... Megszakítás a második legbiztosabb módszer a szexmegvonás után, persze, csak ha tényleg nem mennek beléd :P
2008. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás a létező legbizonytalanabb módszer. Talán csak az irrigálás vetekszik vele bizonytalanságban.
2008. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hm... akkor miért mondják, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni???
2008. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen az előváladékban vannak spermák és ha pont akkor volt peteérésed előfordulhat hogy terhes lettél.
2008. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és ha menszi után csináljuk, vagy előtte, szval a peteérés az messzebb van... akkor ugye nem élvez belém.. akkor is teherbe lehet esni az előváladéktól??
2008. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!