Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most hogyan vegyem be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan vegyem be?

Figyelt kérdés
28 tablettas fogamzasgatlot szedek, az utolso 7 db feherszinu, vagyis hatoanyag nelkuli. Nekem ma delelott jott meg. Tegnap este kellett volna bevennem a harmadik feher tablettat, de nem voltam otthon es meg most sem. Szerintetek ha hazaerek vegyem be a tegnapit es este szokasos idoben a mait, vagy vegyem be a kovetkezo level elso rozsaszin tabijat? Mert h ma van a mentsruacoim elso napja, es amikor elkezdtem szedni akkor igy kellett.
2016. máj. 1. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Utolso mondatod nyilvanvalova tette szamomra, hogy fogalmad sincs rola hogy hogyan kell szedni egy hormon gyogyszert, de megis szeded. El se olvastad a tajekoztatot! Ennyire felelotlen vagy? De lasd kedves vagyok, adok nemi fenyt neked oda a sotetsegbe...


28 napos tabletta, 7 placebo szemmel. Legelso elkezdes: megjon a menzeszeded mondjuk hetfon. Beveszed a hetfoi tablettat, szeded 21 napig a hatoanyagos szemeket. Ezutan placebosok jonnek. 3-4.placebo szemnel megjon a megvonasos verzes, DE ettol fuggetlenul mindig vegigszeded a placebot!!! Ez a lenyeg hogy mindig ugyanazon a napon fog megjonni. Tehat mindig pl. hetfon kezded a tabit ujra a 7 placebo utan, igy mindig vasarnap fogy el a hatoanyagos igy mindig egy szerdai vagy csutortoki napon jon majd meg. Szoval szedjed szepen a placebot es surgosen olvasd el es ertsd is meg a mukodesi elvet a tablettanak.

2016. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a tegnapi placebo szemet bevegyem azert?
2016. máj. 1. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent a placebo? Hatoanyag mentes. Azert van ott, hogy ne ess ki a szedes ritmusabol.
2016. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudooom :D de azert megiscsak jobban erzem magam h bevettem :D koszi a valaszokat, elolvastam pedig a leirasat meg nagyon tulizgulom, mert igy se nagyon engedem a baratomnak h bennem menjen el. Nem vagypk felelotlen, csak feledekeny :D
2016. máj. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!