Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudhatom hogy hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy hatásos a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Nagyon parázós vagyok, és bár a betegtájékoztatóra az van írva hogy az első tabletta után már hat, de én inkább biztosra megyek és kivárom az egy hónapot, viszont még így is parázok. Van valami jele annak hogy tényleg véd?
2016. ápr. 25. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy nem esel teherbe. De miért fogamzásgátlót használsz ha parázol ?

A gumi biztonságosabb.

2016. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ezen kívül kerestem valami jelet a hatásosságra! De azért köszönöm. :)
2016. ápr. 25. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mindig megfelelően jön meg a vérzésed tőle, az is bíztató. Ha esetleg tényleg ennyire nem bízol benne, akkor csináljátok megszakítással. Így akkor sem lesz semmi baj, ha közben hasmenésed lesz, hánysz, esetleg antibiotikumot kell szedned. 20L
2016. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Deflohelp ***** válasza:
100%

A szexben mindig benne van a teherbeesés lehetősége. Ugyanígy, ha az utcára kilépsz, abban benne van annak lehetősége, hogy fejedre esik egy virágcserép.

Ha tablettával védekezel és betartod a szedésének szabályait, akkor a legtöbbet tetted a terhesség elkerülésére.

A mechanikus fogamzásgátló eszközök (spirál, gumi, hüvelykúp) sorban egyre kevésbé biztonságosak, de helyes használat esetén ezekkel is tizedszázalék alatti a terhesség valószínűsége. Utóbbi kettőt szokták kombinálni is a nagyobb biztonság érdekében.

A naptármódszer és a megszakításos közösülés igazából csak szerencsejáték, de még ezekkel is el lehet boldogulni hónapokig.

2016. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!