Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell rendesen felvenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garadex kérdése:

Hogy kell rendesen felvenni egy óvszert?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de inkább Megkérdezem. Amikor a péniszre ratekerjuk, előtte lekell húzni a bőrt a makkrol? Mert amikor legutobb nem húztam le es barátnőmmel csináltuk, szinte alig éreztem valamit... A többi a levegő kipreseles meg ilyenek azok megvannak csak ezt nem tudom..
2016. ápr. 25. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

ez tőled függ, de általában ahogy húzod fel már megy is le a fityma


amúgy óvszerfüggő (vastagsága miatt) mennyire érzed, de még a legvékonyabb is sokat tompít!

szedjen barátnőd fogamzásgátlót, lévén, hogy tudod róla ő nem hordoz semmi betegséget és mindkettőtöknek jobban esne gumi nélkül! nekünk barátnőmmel ez vált be!

2016. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mikor hogy.... Amikor érzem h nagyon fel vagyok izgulva és egy ideje nem volt semmi akkor fitymát rajta hagyom és így tovább bírom.... de ha úgy van, akkor hátrahúzom előtte, hogy hamarabb elsüljek vagy érzékenyebb legyen az egész :)


Gyakrolatilag mindegy :)

2016. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én felhúzom a péniszemre az óvszert, semmit nem csinálok a bőrrel. Aktus közben nekem úgyis felcsúszik.
2016. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!