Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozhat depressziót a yasminel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat depressziót a yasminelle fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Én már két éve szedem a yasminelle fogamzásgátlót. Én úgy érzem, hogy híztam és nem változtattam azóta az étekezésemen. Sőt egyre inkább észre veszem, hogy depis vagyok. Egyik pillanatban még nevetek aztán meg semmi ok nélkül sírok. A szexet sem kívánom mostanában. Lehetséges, hogy a fogamzásgátlótól van?
2008. szept. 23. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már 2 éve szeded,akkor nem attól van.A fogamzásgátló mellékhatásai csak az első hónapokban léphetnek fel,és el is múlnak.Ha eddig ezt nem tapasztaltad,csak most,akkor máshol kell keresni a probléma forrását.
2008. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki szintén szedte és az elején nem volt semmi baja, aztán pár év után ő is észrevette, hogy már minden filmen sír, néha még a reklámon is. Akkor döntött úgy, hogy tarta egy kis szünetet. aztán rendbejött.
2008. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az ismerősödnek teljesen más problémái voltak,csak tudat alatt szerette volna,ha a fogamzásgátló okozza a problémát,és azzal,hogy abbahagyta a szedését,azthitte ezzel meg is oldódott a problémája.Hangsúlyozom a Tudat alatt-ot.

Szerintem menj el nőgyógyászodhoz és kérdezd meg.

2008. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 3. levélnél tartok. Hangulatváltozásaim nekem is vannak, de nem depresszió. Hízni még nem híztam, sőt semmi mellékhatás nem jött elő. Szerintem is menj el a dokidhoz, mert lehet, hogy váltanod kellene!
2008. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!