Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatásos módszer a megszakítaso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos módszer a megszakítasos védekezés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Baratnommel először Gumival szexeltunk, de ugy nem igazán ereztem semmit, meg o sem.

Kipróbáltuk nelkule es nagyon jo volt. Jóval elotte kihúztam mar (kb 2-3 perc)

Ez tortent kb 2 hete.

Tegnap este a vegen húztam gumit de elotte anelkul csináltuk ma reggel meg gumi nelkul csináltuk es szinten kihúztam idoben.

Lehet igy terhes? Kedden kell meg jönnie neki es mar érzi hogy faj a hasa, meg a dereka (igen neki szokott fajni a dereka mielott megjön)

Most igy lehet baj?:) jovohettol iratunk tablettát mert nem akarunk aggódni.



2016. ápr. 17. 20:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi a szöveg vége valahogy lemaradt nekem, de látom hogy fogtok gyógyszert iratni. Jobb is, hidd el!
2016. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na ma megjött neki!:) tokre megnyugodtam

Igy terhesség kizárva akkor?!

Fogunk használni!:) nem akarok tobbet igy aggódni, mint most az elmult 2 hétben

2016. ápr. 18. 15:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel igen, de azért mielőtt elkezdi szedni csináljatok egy tesztet a biztonság kedvéért!
2016. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehet van egy kis baj..barátnőm most mondja, hogy kevesebb verzese van mint szokott, de a hasa nagyon faj. Most akkor lehetséges, hogy terhes?!:/ idoben megjött neki
2016. ápr. 18. 21:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon ritka a vérzés terhesség alatt.

Szerintem megnyugodhattok, de ha nem megy, vegyetek egy tesztet, és innentől kezdve tényleg ésszel, védekezéssel csináljátok.

2016. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!