Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye ebből nem lehet gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ebből nem lehet gond?

Figyelt kérdés
A második levél fogamzásgátlómat kezdtem el szedni(yasminelle)amikor a párommal óvszer nélkül voltunk együtt. Nem fejeztük be az aktust. Így nem eshettem teherbe, ugye? Elég paranoiás típus vagyok, mindent beképzelek magamnak, bár semmi rendelleneset nem vettem észre magamon, mégis aggódom egy kicsit.

2016. ápr. 14. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a tabletta ennyi idő után már védelmet nyújt :) (De természetesen nem 100%-os.)
2016. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elviekben ha az elso verzo napodon vetted be akkor mar vedett vagy de persze az a tanacsos hogy 1 honapot vegig varjunk es ha nem volt hond a szedese alatt akkor minden renben van :)

En is olyan vagyok mint te elegge aggodos de nem lesz semmi baj hidd el ha betartottad a szedessel kapcsolatos teendoket (nem hinnem hogy ez maskepp lenne nalad) :D

2016. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!