Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet azért voltam rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért voltam rosszul?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem be első fogamzásgátlót. Most kezdtem el szedni életemben először. Este vettem be de reggel öklendeztem hányingerem volt.

Lehet azért mert még a szervezetem nem ismeri a gyógyszert?



2016. ápr. 14. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szemtől még nem hiszem hogy ilyen gond lenne, pár nap kell mire reagálsz rá, de amúgy igen, okozhat rosszullétet, hányingert, a tájékoztatóban leírt összes melléhatás normális az első 3 hónapban, annyi idő mire megszokja a szervezeted. De lehet pszichés is :)

Nekem 5 nap után volt hányinger 2-3napig, de elmúlt.

2016. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam rosszul fogamzásgátlátótó. Szörnyű hányinger, rossz közérzet... de aztán írt fel egy másikat a nőgyógyászom és az jó
2016. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el milyen tüneteket ír a betegtájékoztató, szedd végig a levelet, és ha ezalatt nem múlik el, akkor konzultálj a nőgyógyászoddal.
2016. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt irja a tájékoztató hogy nem gyakori (1000ből 1-10nél jelentkezik)

Rendben. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

2016. ápr. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!