Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen érzés, amikor felhelyez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor felhelyezik a spirált? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
Szülés után vagyok és gondolkodok, hogy feltetessem-e, vagy inkább gyógyszert szedjek?
2008. szept. 22. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben miért nem szakember tanácsát kéred, nőgyógyászét.
2008. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Mivel ez egy műtét, szerintem vagy altatnak vagy legalább érzéstelenítenek. De mivel a méhedbe helyezik inkább altatnak szerintem. Ha így van, akkor nem fogsz semmit érezni. De nem szertnél több babát??? Csak mert anyum is rakatott fel, és utána mégis akart bébit de volt vagy 4vetélése, most meg ki kellett venni a méhét. Persze amikor ő rakatta fel még gondolom nem voltak ilyen fejlett cuccok, és nem is biztos, hogy a spirál volt ilyen hatással a szervezetére, de jobb félni... Én biztos nem rakatnék fel.
2008. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. Lehet, hogy az előbb hülyeséget írtam az altaásról. itt egy link a tapasztalatokról:


[link]

2008. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy már a második gyermekemet szültem. Imádom a gyerekeim, de pont elég lesz őket felnevelni. De én úgy tudom, hogy spirál után is lehet gyereket vállalni, ha mégis úgy alakul.

Csak kíváncsi lennék, hogy mennyire fájdalmas a felhelyezése.

2008. szept. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!