Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet terhesség? (Elővál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet terhesség? (Előváladék)

Figyelt kérdés

Szexeltem egy lánnyal, nem szed gyógyszert, gumi nélkül csináltuk, én nem mentem el nagyon sokáig bírom, szóval ezzel nem volt gond, de az előváladékkal nem számoltam hogy lehet valami. Voltam előtte pisilni is. Neki van is párja, és vele is ilyen módon szokta csinálni, tehát ha esetleg az lenne még akkor is annak az 50-50%-a. Most erre mekkora esély van?

Erkölcsi tanácsot nem szeretnék kapni, ez így alakult.



2016. márc. 24. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet terhes, ügyes vagy.
2016. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, persze
2016. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
De annyira mázlista vagy te gerinctelen féreg, hogy ha teherbe ejtetted azt a ribbancot, ráfoghatod hogy a szerencsétlen pasijáé.
2016. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet terhes, ismerek olyat akinek ennyiből lett gyereke, de én meg megszakításos módon minden kiegészítő védelem nélkül szexelek és nem lett míg amikor konkrétan a gyerekcsinálás volt terítéken akkor meg összejött hamar. Tehát a megszakításos működhet egyeseknél, de azért messze nem egy megbízható dolog.
2016. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen, lehet.


Ez alapból sz*r helyzet, de akkor gáz, ha esetleg a pasijánál gondok vannak a termékenyítéssel és ez később kiderül (hacsak nem kér apaságit, van akiknél a megszakítás évekig működik, ott általában valamelyik félnél vannak termékenységi gondok, két baráti pár is így járt nálunk, hogy amikor akartak akkor derült ki hogy mindkét félnek gondjai voltak).

2016. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Lehet, de nem túl nagy az esélye. Egyébként egy része ezeknek a terhességeknek úgy néz ki, hogy kiveszed.. ráélvezel a csaj sunájára, a hülye meg amikor nem figyelsz magába keni, hogy megfogjon magának.

Mondjuk ha együtt vagytok már jó ideje, de nem látott gyűrűt :)

2016. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minimális esélye lehet talán.
2016. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!