Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi óvszerrel szexelve, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi óvszerrel szexelve, nem lesz terhes a batantőm? (hosszú, a tobbi lent. Garantált zöld kéz az értelmes válaszokért! )

Figyelt kérdés

Ma vesztettem el a szüzességem, nem vagyok annyira jártas még a szexben, egy kis segítséget szeretnék kérni.


A történet a következő: Felhúztam a gumit, úgy, ahogy kell: Pontosan ram való méret, minden oké. Legörgettem, ameddig csak tudtam. Nem tövig, mert akkor mar szorított nagyon. A csaj már nagyon nedves volt, ujjaztam is előtte.


Csináltuk szembe egymással, meg misszionáriusban is, de ez most lényegtelen.


Mikor az aktus vege fele jártam, észrevettem hogy barátnőm feher puncinedve alamaszott az óvszernek, a nyílástol egy centire körülbelül. Szex közben gyakran kihuzogattam a szerszámot, hogy negnezzem ép -e az óvszer. Egy kicsit mindig húztam hátra (a fitymammal körülbelül együtt, vagy mar csuszhatott is egy kicsit rajta a gumi?), hogy ne lógjon le tul sok gumiból a végén. Mikor levettem a gumit es ellenőriztem, felfújtam, semmi probléma, nem szakadt ki. Viszont annyira amegijjesztett mikor lattam hogy a barátnőm puncinedve az óvszer belsejében van es az egészben! Persze aktus közbe szerintem nem volt az egészben, csak az első egy centin, mint ahogy azt mondtam. Lattam a végébe az én elovaladekomat is.


Nem elveztem a gumiba, es reggel pisies utan semmi maszturbalas nem volt.


Szerintetek kikerulhetett az elovaladekom a gumi külsejére? Meg miert ment be a gumi alá a csajna a váladéka?


Lehet ilyenkor terhes Szerintetek? Vagy ez igy szokott történni? Eleg sokaig keféltünk, mire ezt észrevettem. De benyomtam neki tövig is. Az óvszer meg nem lett teljesen tövig letekerve, mert szorított a vége. Olyan egy ujnyi vagy 1 centi távolságra volt a tövétől.


Szerintetek lehet baj emiatt?


2016. márc. 22. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgyértem, kikerülhetett a pénisz tovere az előváladék? És ahogy tövig benyomtam neki, kerülhetett a punciba belőle? Vagy olyan hosszan azért nem "preselodhetett ki" belőle?


Kerlek nyugtassatoknmar meg hogy nincsen semmi gond! Nem akarunk gyereket. Remelem nnyitol nem lesz terhes...

2016. márc. 22. 14:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet!

Szex közben húzigáltad le a gumit, ami egy kicsit kinyúlt, hogy legyen a tövénél is. Így kerülhetett be alá.

Ha teherbe esik megvan a következő Szűz Máriánk...

2016. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
2 barátnőm volt eddig, mindkettő tartós kapcsolat. Napi 3-4 szex. Sose használtunk gumit, azt sem tudom milyen lehet abban szexelni, mert már attól elmegy a kedvünk ha rá gondolunk. Aki nem tud vigyázni, annak a csaja terhes lesz. Ennyi. Nekem nem okoz gondot visszatartani amíg benne vagyok.
2016. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1% eselye van annak h terhes. Szoval szerintem nem.
2016. márc. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!