Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik hogy a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy a fogamzásgátló miatt van hányinger/hányok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szedem a Dienille nevű fog.gátlót. Az első levél első 3 szemét végighánytam éjszaka (este vettem be,9kor, 3-4kor jött a hányás...de vagy 10szer minimum hánytam. 3.szem után elmúlt. Nődoki aztmondta nem valószínű hogy a tabi miatt. Este bevettem a második levél 1.szemét, hajnali 4 óra van és iszonyú hányingerem van. Lehet a fogamzásgátló miatt vagy csak összeehettem valamit?

2016. márc. 22. 04:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Na mostmár hánytam is :'(
2016. márc. 22. 04:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Vmelyik nap az interneten utánanéztem, hogy milyen hatásai vannak..



,,Hányinger. A tabletta szedésének kezdetekor előfordulhat émelygés, enyhe hányinger; ezek a tünetek azonban rendre elmúlnak rövid időn belül. Megelőzni úgy lehet, ha étkezéskor vagy lefekvéskor vesszük be a tablettát. Ha azonban a hányinger maradandó tünet, akkor keressük fel orvosunkat."

2016. márc. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már sok ilyen kérdés fenz van.

Igen lehet tőle hányingered

2016. márc. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne abbahagyni a tablettát és az orvossal konzultálva váltani egy másik típusúra. Plusz ugye ha hánysz, miután bevetted a tablettát, azzal a tabletta felszívódása is megakadályozódik, tehát tök feleslegesen szeded.
2016. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!