Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2015.június.3-án kezdtem el szedni a Rezia nevezetű fogamzásgátlót.

Mostanáig semmilyen problémám nem adódott vele.

A mai hónapban azaz 2016.március.5-én jött meg a menstruációm ami 5 napig tartott (a ciklusaim 28 naposak a menstruációm 5-6 napig tart.) hétfőn az első levél első szeméét késve tudtam bevenni a gyógyszerészem miatt, de csak 6 órát késtem vele ami még a tájékoztató szerint nem okozhat problémát.

Sajnos okozott mert a menstruációmat átváltotta barna folyás(nem sötét) ami nem erős hanem csak akkor észre vehető ha vizelet ürítés után "kitörlöm" , de elmúlt 5 nap után.

A múlthónapban is volt ez a jelenség csak akkor  nem vettem be késve a gyógyszerem,de elmúlt 3 nap alatt, most meg 5 nap.

Volt valakinek hasonló?Szerintetek gyogyszert kell váltanom? És véd még a tabi?

Csak húsvét után tudok elmenni a dokimhoz mert szabin van.



2016. márc. 18. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyógyszer okozhat enyhe vérzést, ez a védelmet nem csökkenti. Viszont mivel már nem mostanában kezdted szedni a bogyót, mindenképp menj el a dokidhoz, ez a jelenség általában az első néhány hónapban normális. De húsvétig nem lesz semmi gondod belőle, ez tuti. :)
2016. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!