Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor tudok teherbe esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudok teherbe esni?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy mikor vagyok fogékony a teherbeesésre? amikor elmúlik a menstruáció, utána van peteérés?
2016. márc. 18. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Menstruáció után az összes megtermékenyítetlen petesejt távozik, akkor biztosan nem tudsz, legalábbis kicsi rá az esélye.

Menstruáció előtt egy héttel van peteérés, olyankor viszont nagy az esélye.

Ne haragudj, de hány éves vagy?

2016. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj. Ha ennyit nem tudsz kislány ne szexelj inkább mert gondolom nem azért érdekel mert babát akarsz hanem mert védekezés nélkül akarsz szexelni!!-.-" egyébként a peteérésed a ciklusod felénél van. De gondolom azt sem tudod h mi az h ciklus :D
2016. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked még legfeljebb a Barbie babát javaslom, nem az igazit. De egy biológiakönyvet leginkább.
2016. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért szóljátok le őt. Oké, lehet, hogy még nincs 18 éves, de könyörgöm, lehet, senki mástól nem tud ilyen fontos tudnivalókra szert tenni. Szóval inkább segíteni kellene egy értelmes tanáccsal.


Tessék:

[link]


Ha eszed van és nem vagy még 18 éves, inkább le se írd az életkorodat, mert törölhetik a kérdésed.

2016. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Feltételezem ha kiírta ezt a kérdést, akkor rá is tudott volna keresni...
2016. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rá tudott volna, de lusta volt. És kiindulva abból, hogy naponta ugyanazt a kérdést vagy ötször felteszik, az nem a kérdező problémája, hanem ez egy emberi tulajdonság.
2016. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg én azt vallom h amég az ember nincs tisztában ilyen alapvető dolgokkal addig ne éljen nemi életet. Én is akkor kezdtem szexelni miután mindent tudtam a testemről plusz a szexről. És ha a legtöbb ember így csinálná sokkal kevesebb elhagyott és nélkülözni kényszerülő gyerek lenne a viláhon!
2016. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os, igen, a kérdező problémája meg a lustaság, erről ennyit.
2016. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tőlem bármikor
2016. márc. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4

Mit nem tud szert tenni?

Már arra se lehet hivatkozni, hogy el kell másznia a könyvtárba mert pár perc alatt választ kaphat a kérdésére. Csak lusta tetű, hogy keressen.

2016. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!