Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Otthon felejtettem a lindynett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon felejtettem a lindynett fogamzásgátlómat, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5. levélnél tartok. Általában este 9-kor szoktam bevenni, tegnap be is vettem, ma szeretkeztünk 14 óra körül, nem alszom otthon és sajnos nem tudom bevenni. 12 órán belül se tudom pótolni. A tájékoztató azt írja, hogy ne pótoljam hanem folytassam ahogy kell...

Lehet baj ebből?


2008. szept. 20. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van folytasd és addig ne szexelj még be nem vetted és nem telt el min.fél nap.Nem lesz baj.
2008. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Őszintén, ez a termék itt valami szponzor, avyg ide jár vki naponta 20 ilyen kérdést föltenni?
2008. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát folytatnod kell majd a következő szemmel, de várj egy hetet utána, addig ne csináljátok gumi nélkül. Visszamenőleg nem lesz baj belőle.


Utolsó válaszoló, ez egy viszonylag új gyógyszer és rohadt sok ember szedi. És mivel még újnak számít, így sok a kérdés is róla. De amelyik kérdés neked nem tetszik, azt nem kell elolvasni.

2008. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne pótold, a többit meg vedd be a szokott időpontban.én is ezt szedem,gondolom, azért van sok kérdés erről a tabiról,mert sok doki ezt írja fel,mert alacsony a hormontartalma és nem 7000Ftba kerül.
2008. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded 12 óra után csökken a hatása, ne kockáztass.
2008. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!