Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet venni kottont?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
ANNYIRA HÜLYÉK VAGYUNK HOGY VÁLASZOLUNK EZEKRE UGYANOLYAN SZÁNALMASAK VAGYUNK MIND NAGYON SZÁNALMASAK VAGYUNK EZEN AZ OLDALON DE NEM TUDOK LEÁLLNI ANNYIRA UNATKOZOM NEMAKAROM NEMNEMNEM
2010. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
passz, én 17 évesen vettem az első csomagot. :)
2010. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 13 évesen is ki adták! Amugy inkább mond azt h gumit kőzbe jobban hangzik!
2010. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elképesztőek az ilyen kérdések... ilyen hülyeséget kérdezel és szexelni akarsz? a következő mi lesz? "mire való az óvszer???"
2010. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amint megtanulod hogy a kotont 1 t-vel kell irni
2010. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az uccán 1 gyereknek (5 éves) el akarták adni mert azt hitte lufi
2010. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

kérdezd meg az eladónénitől.

Ha képes vagy ilyen kérdést feltenni, a te korodtól még biztos nem lehet venni. :D

2010. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ez az oldal tudtommal azért van hogy meg lehessen kérdezni olyan dolgokat is amit máshol nem kérdeznél meg. Innestől kezdve nem kell csodálkozni semmilyen kérdésen. Használhatatlan válaszokat beírni pedig csak a billentyűzetet koptatjátok + erkölcsi bizonyítvány... Jelen esetben a fikákon kívül senki se írta le a választ.

Egyébként jó kérdés, mert pl. itt a Tescoban újabban ki van írva hogy csak 18 éven felüliek vásárolhatnak. Kisebb boltokban nem láttam. Ennyit tudtam segíteni. üdv.

2010. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de minek kérdezi meg? próbáljon rá aztán megtudja. ilyet meg h 18 éves kortól lehet ezt 1 akkora baromságnak tartom h nem igaz... az eladók, értékesítők ilyenkor nem gondolkodnak?
2010. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem azért de kíváncsi voltam 16 éves vagyok és az az előtti napon ment be a gyógyszertárba a barátom aki 17 és nem adták ki neki sem. ezért érdekel hogy máshol is így van... és 1 értelmes ember adott komolyabb választ... neki köszönöm.
2010. jún. 5. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!