Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik, vagy ez normális lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik, vagy ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Mindig amikor abba hagyom a gyógyszert rá 3 napra megjön. Szinte mindig csütörtökön van az utolsó szem, vasárnap megjön. Most azért mert felmerült hogy terhes vagyok (beágyazódási vérzéshez nagyon hasonló vmim volt) ezért kedden abbahagytam, szóval pénteken meg is kellett volna jönnie, de még semmi. Késik, vagy megszokta a szervezetem a vasárnapot??

2016. márc. 5. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elő fordulhat késés, ne aggódj ennyire. ha 3-4 nap múlva sincs meg, már aggódhatsz.
2016. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekes mert mióta fogamzásgátlót szedek (6év) még soha nem késett egy napot sem...
2016. márc. 5. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ha ilyen regota gyogyszert szedsz akkor tudnod kene hogyha igy kevergeted a napokat akkor csak ossze vissza zavarod a szervezetedet es ne csodalkozz ha nem jon meg idoben. Nem lehet ilyet csinalni hogy csakugy hamarabb abbahagyod es varod hogy ahhoz kepest pontosan jojjon meg.
2016. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem két év múlva döntött úgy hogy 3.napból szépen lassan pár órás eltolásokkal 5-6nap lett. A doki azt mondta még normális az is, fél nap eltérések is lehetnek! De ekkora már váltanom kellett, mert pattanásos lettem a gyógyszertől és vérezgettem.

De lehet neked is azt jelzi hogy nem jó már. A beágyazódáshoz kell peteérés, amit gátol a gyógyszer, sőt a méhnyálkahártyát is nagyon elvékonyítja, ami gátolja a beágyazódást, sőt a spermáknak se túl jó környezetet teremt a méhnyaknál.

Ha nem volt hiba a védekezésben (kihagyott tabi, hányás-hasmenés, olyan szer ami kiüti, antibiotikum, gyógytea) ennyi év után nem sok esélyed van rá, hogy terhes legyél.

2016. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!