Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek úgy terhes, ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy terhes, ha gumi nélkül szeretkezünk, és élvezéskor kiveszi?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert azt hallottam, hogy van előváladék a figymán, és hogy attol is teherbe lehet esni.
2010. márc. 31. 22:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
igen,már 1x leírtam hogy véletlen más billentyűt nyomtam be, de ezek szerint ő nem tud olvasni.
2010. ápr. 1. 12:47
 22/28 anonim ***** válasza:

"és tudom h gy-vel írják,én sem lehetek tökéletes, hogy félrenyomtam egy billentyűt."


Ezt írtad kedves kérdező, pont h nem GYvel kell írni, hanem TYVEL!!!Ne okoskodjál már ha azt se tudod mi hol terem..

2010. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
bocs nagyokos hogy nem raktam oda azt a szót hogy NEM...így hogy tetszik? ch
2010. ápr. 1. 20:51
 24/28 anonim ***** válasza:

LOL... mellesleg a kérdés sem helyes ;) "..ha gumi nélkül szeretkezünk, és élvezéskor kiveszi"


Tudod ha élvezéskor kiveszi akkor biztos nem leszel terhes b... xDD menj vissza babázni még sztem, vagy nyelvtanozz még kicsit!Jah meg hülye kérdést minek kell kiírni?Írd be itt a kereső, van már tucatjával ilyen, azért van agyad h használjad is, chhh...

meg nem tudom hallottál-e már fogamzásgátlóról?... istenem hülye kérdéseket minek kell kérdezni könyörgöm..

2010. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
nyugodtan lepontozhatsz :D de ha már kérdést teszel ki, legyne annyi eszed h normálisan írod le!Mondjuk élvezés előtt és nem élvezéskor xD na csoki, látszik h lehetsz vagy 15
2010. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Esélytelen! :D
2010. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
olvasd el a 7. választ te nagyon hülye és akkor menj vissza te babázni.
2010. ápr. 9. 08:44
 28/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???
2010. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!