Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtünk a barátnőmmel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor. kérdése:

Lefeküdtünk a barátnőmmel és nem vagyok benne biztos hogy csak a hasára élveztem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elötte már beszedett egy olyan kis tablettát ami miatt nem lehetett terhes mivel ugye beszedte...

Tegnap megkivántuk egymást és kicsit összebújtunk de nemvolt gumink es amikor elmentem akkor kivettem de nem vagyok benne biztos hogy az egesz a hasara ment...szoval nemtudom hogy terhes lehet e...elvileg még egy ilyen tablettától összeomolhat a hormonrendszerét..mit tegyek??? NEM AKAROK GYEREKET!!



2016. febr. 25. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gyereket gumit húzol.

Barátnőd milyen tablettát vett be? Rendszeresen szed fogamzásgátlót? Vagy bevett a szex előtt egy eseményutánit? Mivel abból nem szabad egymás után többször bevenni, rendes sima fogamzásgátlót lehet szedni. Szóval ha esetleg le tudod írni, hogy mit is vett be sokat segítene.

2016. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen tabletta volt? Citromos szőlőcukor, esetleg mentolos negro?

Mert hogy az esemény utánit, értelem szerűen utána kell bevenni. Ráadásul nem úgy mint a cukorkát.

Egyébként esélyes, de fuss neki a kérdésednek még egyszer.

2016. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reménykedj és inkább olvass!!!
2016. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Basszus. Egy őszinte kérdés neked kedves kérdező. Tini vagy még, hogy nem ismered kellőképpen a fogamzásgátlás eszközeit?

Mit szedett be barátnőd? Ha sima fogamzásgátlót akkor megsúgom, egy tabletta nem ér belőle semmit. Azt menstruáció kezdetekor már szedni kell egy héten keresztül, hogy védve legyen. Ha esemény utánit, akkor még lehet megúsztad, viszont ő egy időre már most elcseszte a hormonháztartását. Ez nem atomfizika, hogy nem lehet megtanulni. Fogamzásgátlás ismeretei nélkül nem szabadna elkezdeni szexelni.


23/F

2016. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket hasznalj gumit!!!!
2016. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esemény utánit vett be egy 2 hete kb
2016. febr. 25. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Esemény utánit előtte?

Géniusz....

2016. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert elötte meg elszakadt a gumi :)
2016. febr. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!