Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok fogamzás gátlót szedtem 2 hònapig és abba hagytam mentruacio alatt,hogy szedjek egy másikat egy hònap múlva, és együtt voltam a párommal csak észre vettem hogy fix a peteérésem előtt egy nappal voltunk együtt és nem védekeztünk de nm ment el bennem,de viszont másodjára is ugyan akkor szexeltünk de akkor sem védekeztünk hanem megtörölte és én orálisan kielégitettem a második menet előtt, de viszont az utan vettem eszre hogy az első menet utani spermaba a beleultem es nem vettem eszre csak mar a szeretkezesek utan a fenekemnel..de viszont telefonos aplikacion neztem a peteérést,most összezavarodtam..

2016. febr. 24. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bevallom miután elolvastam én is. Kicsit érthetőbben fogalmazni jó lenne. De amennyit levettem az ez: már nem hatott a gyógyszer és te együtt voltál a barátoddal védekezés nélkül. Ha ez az állítás korrekt van esély a terhességre (ha nem túl nagy akkor is). Applikácókra nem bíznám az életem, meg a számolgatás se 100%.
2016. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akk jobban termekenyebb vagyok most mert nm szedem es meg nem all vissza a szervezetem?
2016. febr. 24. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint nem értem miről beszélsz:D
2016. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!