Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm lehet-e ettől terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet-e ettől terhes?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kiprobaltuk h milyen lehet szexuális életet élni, de nem vedekeztunk es annyi volt igazából h ereztem h jonni akar de elotte meg kihúztam es utána jött es annyira nemis voltam mélyen benne csak éppenhogy behatoltam, szoval ugye ettől nem lesz terhes es 2 het múlva ugyanugy megjohet neki?

2016. febr. 19. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet ettől terhes, főleg ha 2 hét múlva jön meg neki kb most volt a peteérése. Persze kicsi az esély, de lehet.
2016. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen mélyen vagy, így teherbe eshet.
2016. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 12?
2016. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet terhes minden további nélkül. Főleg h azt írod 2hét mulva kell megjönnie tehát pont a ciklusa felénél jár tehát valószínűleg most van peteérése. Szóval imádkozzatok
2016. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

lehet bőven terhes


előbb kéne gondolkozni

2016. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jézus, először agy kéne, aztán jöhet a szex. Igen, lehet terhes, nem értem, miért nem használtatok gumit???
2016. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a megszakítás, ritka esetben következik be terhesség
2016. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Alapból nem így terveztük csak aztán megváltozott a helyzet és ez lett belőle és én abszolút elhiszem h nem lesz az csak érdekelt másoknak is a véleménye.
2016. febr. 19. 19:24
 9/11 A kérdező kommentje:
És még annyi h nekem nagyjából az előváladék az erekcióval jön meg ami ugye már a nőn kívül történt meg es elotte nem volt semmilyen maszturbálás csak elotte való este zuhanyzás alatt
2016. febr. 19. 20:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes aktus lehetett, hogy ha csak a "nőn kívül" volt erekciód. :-)


Az erekció a merevedés. Az ejakulációval (magömléssel) kevered esetleg ezt a szót?


"és én abszolút elhiszem h nem lesz az csak érdekelt másoknak is a véleménye"


Ha érdekel olyan nők és férfiak története, akik ugyanezt hitték, és kiderült, hogy tévedtek, akkor ha van kedved, olvasd el azokat a kérdéseket, amit ennél a kérdésnél a 6. hozzászólásban belinkeltem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__7..



és én abszolút elhiszem h nem lesz az csak érdekelt másoknak is a véleménye.

2016. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!