Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátommal gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal gumi nélkül történt meg van esély a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
szóval a barátom nem szereti a gumit, de más is van. égető érzés gumival nekem lehetek rá allergiás is? az eset ma történt először 3 percig gumi nélkül mielőtt belelendultunk volna utána vett fel és engem égetett. nem szakadt ki még semmi. le vette és utána anélkül folytattuk nem élvezett el
2016. febr. 17. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Esély az van.

Kisfiút vagy kislányt szeretnél inkább?

2016. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
latex allergia létezik, de ez így nagyon lutri. simán lehetsz terhes. én is így estem teherbe, augusztusra várjuk a kisfiunk. ha nem akarsz a helyembe lenni, akkor ezt ne csináljátok többet. szedj tablettát.
2016. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy menstruáció után vagyon kevesebb mint egy héttel
2016. febr. 17. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor pláne. A spermiumok (előváladék ugye) 7 napig is életképesek, ha egy kicsit is előbb van peteérésed, vagy spontán, akkor megszívtad.
2016. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Latex allergiád van, menj el allergia vizsgálatra. Létezik ám latex mentes óvszer is.

Nem igazán tudom felfogni, hogy hogyan lehet valaki ennyire felelőtlen. Ha nem akartok kotont használni, menj el orvoshoz és irass fogamzásgátlót. Ha a szexhez elég nagy vagy, akkor legyél az a nőgyógyászhoz is. Ha nem védekeztek, akkor úgyis ott fogsz kikötni, vagy abortusz klinikán, vagy szülészeten. Komolyan megér ennyit? Legyen már eszetek!

És igen, menstruáció után egy héttel elég nagy az esélye a teherbeesésnek.

2016. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a HIV fertözésre nagyobb az esély
2016. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!