Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee velemeny?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betti0402 kérdése:

Jangee velemeny?

Figyelt kérdés
Most kezdem el szedni, erdekelnenek a tapasztalatok, meg a szedese mert van amit nem ertek ha tegyem fel elkezdem szedni kedden akkor a kovetkezo levelet is kedden kell elkezdjem?
2016. febr. 15. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is Jangee-t szedek, most tartok az első levél felénél. Eddig semmi bajom vele (lekopogom).

A következő levelet mindig a 8. tablettamentes napon kell elkezdeni szedni, tehát ha pl kedden veszed be az utolsót, akkor következő hét szerdán kell bevenni a következő levél 1. tabiját. :)

2016. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostmár èrtem, köszönöm szèpen a válaszod! :)
2016. febr. 17. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Jangeet szedtem kb 9 hónapig és nekem nagyon sok problémát okozott. Pattanásos lettem tőle 24 évesen, úgy hogy előtte soha nem voltam pattanásos, ezen kívűl lecsökkentette a libidómat, hüvelyszárazságot okozott és még el is híztam tőle, hiába fogyókúráztam hízás után, amíg ezt szedtem egy dkg se ment le rólam és még közti vérzésket is okozott, hiába vártam, hogy elmúljon, nem múlt el. Azóta másik fogamzásgátlóra váltottam, amivel már féléve semmi problémám sincs és minden problémám megszűnt, amit a Jangee okozott és lefogytam, újra vissza nyertem a régi alakomat is. Igaz az új fogamzásgátlóm kissebb hormontartalmú, mint a Jangee. De mindenkinek másképp reagál a szervezete, neked hátha beválik! A terhesség ellen egyébként tuti véd, azzal nem volt gondom a Jangeeval sem.
2016. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huuhaa ez igy eleg visszataszito, remelem nalam nem igy, egy probat meg er, koszonom a valaszod!:)
2016. febr. 17. 20:56
 5/5 anonim válasza:
Tudom a kérdés óta sok idő eltelt, de azért megírom én mit gondolok. Én már több mint 2 éves szedem a Jangee-t, a kiseb hormontartalmú verziót, a 3/0.02-t. Semmi olyan problémát nem tapasztalok, amit az előttem szóló írt. Ez persze nem jelenti azt, hogy neked nem lehet ilyen, de nem is következik belőle egyértelműen. Ami a lényeg: rengetegféle fogamzásgátló tabletta létezik, és mindenkinek más az ideális. Az orvosod tudja ezt szabályozni, így ha bármilyen problémát észlelsz (hízás, pattanás, libidócsökkenés, hüvelyszárazság... stb.) akkor jelezd az orvosod felé, és felír egy másik gyógyszert, amivel lehet hogy már nem lesznek gondjaid. Teljesen egyedi az, hogy kinek mire hogyan reagál a szervezete. A lényeg hogy ha semmi probléma akkor neked ez a megfelelő gyógyszer, ha vannak gondok, akkor másik kell. Ezt tarts szem előtt :). Ha pedig helyesen szeded, akkor tökéletesen véd a terhesség ellen bármelyik :).
2016. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!