Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NuvaRinget baj ha előbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NuvaRinget baj ha előbb tettem fel?

Figyelt kérdés
Már egy ideje használok NuvaRinget és minden rendben volt eddig, de most pénteken olyan helyre mentem ahol nem tudtam felhelyezni, ezért a 8 óra helyett 5kor helyeztem fel . Akkor most 5kor kell levennem is? Vagy jó ha 8kor veszem le? Nem lehet belőle baj?

2016. febr. 7. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
3 óra nem gáz, akár egy nappal előbb is fel lehet tenni (ha 3 órával később lenne az lenne gáz) mindegy hogy 5-kor vagy 8-kor veszed le mert a 4. fent lévő héten is véd, ahogy jól esik.
2016. febr. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :)
2016. febr. 13. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!