Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Abba akartam hagyni a fogamzasgatlo szedeset. Mindig szombaton kellett bevenni az uj szemet. Igy nem is valtottam ki. Viszont nem igy slakult. A gyogyszermentes idoszakomnak szombatjan volt egy aktusom.

Hetfon vettem be az elso tablettat.

Altalaban mindig kedden vagy szerdan jott meg, most azota semmi. Terhes lehetek?


2016. febr. 4. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.
2016. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Pont az első héten (amikor elkezded az új levelet a szünet után) fontos, hogy ne maradjon ki egy tabletta se. Az esetedben szombaton kellett volna bevenned az 1. szemet. Te hétfőn vetted be. Tehát két szem is kimaradt, mivel 9 napos szünetet tartottál. Ha jól értettem. Egyébként meg, ha eddig mindig kedden vagy szerdán jött meg, akkor most szerintem csütörtök-péntek körül kellene megjönnie. Elvégre 2 nappal eltoltad a ciklusod.
2016. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Minden esélyed megvan rá.

Nem egyszerűbb egy tesztet csinálni, ahelyett hogy itt kérdezősködsz? Három percen belül megadja a választ, amire mi nem leszünk képesek.

2016. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szombati aktus után egy teszt se mutatja ki a terhességet...
2016. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Felek megvsinalni a tesztet. A srac nem ment el. Abban bizom hogy azert kesik mert csusztattam.
2016. febr. 4. 15:25
 6/14 A kérdező kommentje:

2.valaszolo, igen jol ertetted.

Mennyi esely van arra hogy terhes vahyok? 9honapig szedtem elotte mar a gyogyszert. Annyian irjak mindig hogy a gyogyszer utan nehezen esnek teherbe

2016. febr. 4. 16:21
 7/14 anonim ***** válasza:

nem sok esély van ez miatt a 2nap eltolás miatt, ez azt jelenti, hogy addig nem kapta a szükséges hormont a szervezeted!


és mivel előtte 9 hónapig kapta a szervezeted rendesen a hormont, most 2 nap miatt nagyon PICIKE az esélyed


Ha jól értem,már bő 20 nap eltelt az aktus óta,szóval a teszt kimutatná! Tesztelj és akkor megnyugszol hidd el.

2016. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és ezt azért írom kérdező,mert 9 hónapja leállt teljesen a peteérésed, ha be is szabadult egy kis spermium, az nincs mit megtermékenyítsen, és pláne nincs mivel beágyazódjon,nyugodj meg, teszt :)
2016. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mennyi ideig szedte előtte a tablettát. 7 nap szünetet kell tartania, nem 9-et. Ha egy nappal is elcsúszik már nem véd úgy a gyógyszer és kiegészítő védekezés kell.

Olvasd el a betegtájékoztatót. Benne van, hogy az új levél 1. hetében, ha kimarad egy szem is, akkor kiegészítő védekezés kell. Mindenfajta fogamzásgátló tájékoztatójában benne kell lennie. Ettől függetlenül, nem biztos, hogy Nálad problémát fog okozni ez a két kimaradt szem, de az esély megvan rá. Az viszont nyilván javítja a helyzetet, hogy nem ment el benned a párod. Tehát így azért kevesebb az esély.

Az meg szintén egyénfüggő, hogy ki hogy esik teherbe, ha abbahagyja a tablettát.

Tesztelj sztem!

2016. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, nem véletlenül kell naponta szedni a bogyót. Kb. ennyi kihagyás is galibát okozhat. Ezért mondtam, hogy az teljesen mindegy, hogy mennyi ideig szedted előtte.
2016. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!