Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erős menstruációs panaszokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős menstruációs panaszokra a nőgyógyászom tri-regolt írt fel. Ezt a tablettát használhatom "2 az 1-ben" fogamzásgátlásra is?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 23:58
 1/7 RRR ***** válasza:
erre inkább kérdezz rá nála,hisz ő ismer
2016. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából az túlzás, hogy ismer. Egyszer voltam nála, és ezt a gyógyszert is bármilyen vizsgálat nélkül írta föl.
2016. jan. 24. 00:04
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
a tri-regol a legerősebb magyar piacon lévő hormonális fogamzásgátló. Szóval igen lehet arra használni ami a rendeltetése. Viszont ha nem vizsgált meg akkor előtte inkább ejtsd meg ez, mert ez azért tényleg nem cukorka. Kaphatsz akár trombózist is, és egy életre lehet visszeres a lábad.
2016. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Előtte alaposan kikérdezett, csak voltam olyan buta, hogy nem számoltam ki a menzeszem és pont a vizsgálat napján jött meg, ezert nem vizsgált meg.

Valójában nem is attól tartok, hogy nem hatna, hanem a későbbi meddőségtől. Fiatalok vagyunk a párommal, de tervezünk közös életet, amiben a babázás is benne van.

2016. jan. 24. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szamomra jo volt a gyogyszer. DE minden szervezet mas. En szedtem vagy 9evig csak az utolso evben okozott panaszokat.(kozti verzes,mellfeszules ) Baba sosem lett melette.(Pedig tudatlan tinikent antibiotikumnal nem hasznaltam kiegeszito vedekezest..mert senki nem szolt...csak mikor koztiverezni kezdtem lett gyanus es onnantol.) Tovabbi elony orara pontos volt mindig a ciklusom,alig fajt. Amikor abbahagytam kb.1ev gumi utan elsore jott a baba(igaz mehenkivulre sajnos).
2016. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Használhatod, ez a betegtájékoztatóban is benne van. Nekem a Diane35 volt ilyen. 3évig szedtem, eredetileg a bőröm miatt. Az utolsó fél évben voltak gondjaim vele (közti vérzés, fejfájás).


Viszont úgy engedd felírni és szedd, hogy megvizsgál alaposan! Legyen vérvétel, hormonra is, hüvelyi UH! Az erős menzesz nem természetes (bármennyire is mondják hogy el kell fogadni) és gondok lehetnek mögötte (mióma, endometriózis, pcos, gyulladás). Valamint ha gond van, fel tudod mutatni, hogy a gyógyszer előtt ilyen értékeid voltak.

2016. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a tabletta nem tudja, hogy te a menstruációs panaszokra kaptad, és nem tud szelektív hatást kiváltani, így nyilván használható fogamzásgátlásra is....
2016. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!