Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vastag péniszre melyik a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag péniszre melyik a jó óvszer?

Figyelt kérdés
Tudom,most mindenki azzal fog jönni,hogy ne menőzz,menj be a dm-be és vegyél ,de nem a hosszúsággal lenne a gond,hanem a vastagsággal. Akármit próbáltam nem bírtam egyszerűen felhúzni. Egyszer próbáltam ezt a mysize gumit,és az sem volt jó...

2016. jan. 21. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

akkor próbáld újra.

a kotont az ember a fejére is fel tudja húzni, annyira nyúlik, kizárt, hogy a szerszámodra ne lehetne.


tudod egyáltalán hogy kell csinálni?

2016. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
MySize-nak van úgy tudom letölthető mérettáblája, de egyszerű papírdarabbal körbe veszed, majd leméred. És akármilyen vastag is, MySizeban talán 64 mm-ig vannak méretezve, de nem akarok hülyeséget írni, lehet van nagyobb is, nézd meg. Szexshopban meg ha elmondod a méreted, tudnak segíteni is.
2016. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,fel tudod húzni a fejedre, és iszonyatosan feszül is...nem tudom minek kell kötözködni folyton:D
2016. jan. 21. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig az elsőnek igaza van, fejedre is rámegy, akkor nehogy mára farkadra ne menjen. Menj be a boltba, azt válaszd azt, amelyikre rá van írva hogy XXL. Aztán mosolyogj egyet majd a pénztárosra.
2016. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem én a vicceket, de egyértelműen az jön le belőle,hogy problémátok van a saját méretetekkel és gúnyolódtok :D
2016. jan. 21. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:

"Akármit próbáltam nem bírtam egyszerűen felhúzni."


már ne is haragudj, de ha azon problémáznál, hogy szorít, kényelmetlen, azt érteném.


de azt, hogy nem tudod felhúzni, azt nem hiszem. az csak úgy lehetséges, ha nem a mérteddel, hanem az agyaddal van baj...

2016. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azt próbáltad már, hogy a farkadra próbálod meg felhúzni? Mert mondjuk nálunk is elég vastag az ágy lába...
2016. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A felénél elszorítja,tehát megint hiába okoskodtok. Nem bírom felhúzni,szorít. Mind a kettő igaz :D
2016. jan. 21. 16:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit vicces,hogy 5 válaszból igazából egy sem válasz,csak szokásos magyar kötözködés. Nem is tudom minek reflektálok ezekre a hozzászólásokra. Komolyan már ritka,ha kapok egy normális választ is.
2016. jan. 21. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:

nah. csak jutunk valahova. ha már az elején értelmesen tetted volna fel a kérdést, akkor megspórolhattál volna egy csomó hülye választ.


szóval.

a koton önmagára van feltekerve. ezért az elején, mivel több réteget kell egyszerre nyújtani, jóval szorosabbnak érződik, mint a végén, amikor már csak kevés réteg marad.


ha neked a közepén szorosabb, mint az elején, akkor az két dolgot jelenthet:


1. valamit rosszul csinálsz.

2. olyan farkad van, ami a töve felé vastagodik. (van ilyen, de nem jellemző, általában kb. állandó az átmérő)


ha az utóbbi eset áll fent, akkor normál kereskedelmi forgalomban nem fogsz kapni olyan óvszert, ami jó. egyszerűen nem ilyen farokra tervezik őket. nem is érdemes próbálkozni, mert vagy túl szoros lesz, vagy az eleje laza, ami szakadásveszélyes, ráadásul, főleg ha kap egy kis dörzsölést kívülről, hajlamos is letekeredni.


létezik változó átmérőjű óvszer, olyat keress, ha az a probléma forrása, amit leírtam.


ha nem, akkor viszont biztos, hogy rosszul csinálod, mert feltekerés közben lazul, nem pedig egyre szorosabb lesz.

2016. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!