Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnám csúsztatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám csúsztatni a menzeszem?

Figyelt kérdés

Az a problémám van, hogy össze kellene hoznom, hogy egy nappal később jöjjön meg. Következő hónapban lesz egy fontos eseményem, és pont az nap jönne meg.

Azonban nagyon félek, mert sosem csináltam még ilyet.

Tehát 21 helyett ha beveszek 22 szemet, akkor gondolom csúszik egy napot. Viszont nem szeretném, hogy csütörtök helyett, pénteken kezdjem el szedni, mert így pont hétvégére mindig elmúlik a menzeszem.

De ha egy szemmel többet veszek be, 8. nap helyett 7.nap szedem?

De akkor meg eggyel kevesebb lesz a következő haviba.

Ötletek?

Köszönöm! 20/L



2016. jan. 17. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ír semmit a betegtájékoztató, nem mondott semmit a nőgyógyászod, amikor beszéltél vele erről és szakmai tanácsot kértél?

Egyébként SOHA, semmilyen körülmények között nem lehet a tablettákkal olyan módon variálni, ahogy te itt leírod. Amiket be kell venned, azokat be kell venni mindenképp, nem vehetsz be többet, nem rövidítheted le a következő levél tablettát. Kizárólag a tablettamentes napokkal, azaz a szünettel tudsz játszani, azt tudod egy kicsit csökkenteni vagy kitolni, de egyszer belefér, hogy teljesen kihagyd a szünetet, és akkor nem jön meg abban a hónapban. Csak előbb konzultálj az orvosoddal!

2016. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg citromleee...es imadkozz :D

Elvileg a citrom keslelteti

2016. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a szunet kihagyasa jutott eszembe.De en nem mernem,mert felnek hogy felborul a ciklusom.
2016. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csak_nari ***** válasza:
Esemény utáni tabletta! Garantáltam felborítja a ciklusod. Édes kislányom, menj el dokihoz! Szerinted miért vannak szakemberek? Azért, hogy tőlük érdeklődj, ne itt tegyél fel kérdéseket, amiben nyilvánvalóan egy nálunk sokkal okosabb ember véleménye szükségeltetik!
2016. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A citromlé baromság, vagyis lehet nem, de kétlem hogy a tabit késleltetné :(

Voltam már orvosnál. Mondta hogy lehet csúsztatni ha nagyon úgy van pár napot. De már azóta elfelejtettem hogyan. És az a dokim kiment külföldre... és a többi orvos meg sem hallgat, sőt mikor bajom volt meg se vizsgált...úgy hogy ennyi az orvosokról.

2016. jan. 17. 20:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Azonban a tájékoztatóját előkeresem! Köszönöm az ötletet. :)
2016. jan. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!