Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine fogamzásgátlóval kapcsolatban segítség! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Yadine gyógyszert szedek jelenleg 1 éve már, és szülés előtt is ezt szedtem! Eddig soha semmi gondom nem volt, órára pontosan megjött a menstruációm. Kihagytam 2 szemet, máskor is volt, hogy kifelejtettem, de soha nem okozott gondot... 1 napot késett, 9-én jött meg és csak 3 napig tartott (11-ig), azóta semmi. Enyhén fájdogál a hasam, de semmi különös. MA volt egy kis vérzésem, de nagyon kevés és el is múlt... mi lehet ez? Férjemmel a menstruáció előtti napokban voltunk együtt. Lehetek terhes esetleg? ha igen akkor mikor teszteljek? vagy valami más probléma lehet ? Volt valaki így?

2016. jan. 14. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a menstruációm 6-7 napos szokott lenni, ehelyett volt most 3...
2016. jan. 14. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy órára pontos menstruáció,mivel fog.gátló mellett nem létezik menstruáció, csak egy beállított mű vérzés jelentkezik a szünetmentes 7 napban


teljesen mindegy melyik nap jön meg, a lényeg, hogy a 7 napba beleessen!!!!


menstruációd, de főleg peteérésed már kb 1 éve nincs.Aggodalomra semmi ok, csak kicsit bezavart a 2 szem kihagyás, ami valószínűleg nem elég a teherbe eséshez, HA MÉGIS, akkor olyan 18 nap múlva egy teszt kimutatja.

2016. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és 3 napos vérzés teljesen megfelelő fogamzásgátló mellett.
2016. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mai enyhe kis vérzés nem esik bele a 7napba, hétfőn kezdtem újra a szedést. Ha kizárt a baba akkor valami baj lehet?
2016. jan. 14. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mi lehet,legrosszabb esetben egy kis megfázás,hormonprobléma,vagy megkérdezheted az orvost, hogy nem kellene-e más gyógyszerre váltanod


a baba sosem kizárt,mert statisztikailag mindig van 1% esély rá tabletta mellett is,ha sűrűn szexeltek

2016. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!