Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabit vettem be. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabit vettem be. Mi lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Escapelle tablettát december 25-án vettem be és december 30-án jött meg a menszeszem. alapból akkor kellett volna megjönni neki. Normális lefolyású volt a ciklusom és nem volt semmi szokatlan vagy eltérés. Január 4-én múlt el. Tegnap, január 12 én pecsételő vérzésem volt és ma pedig erősebben kezdett megjönni. Lehet ez a gyógyszer miatt? Normális hogy a rendes ciklus után ilyen megint van?

2016. jan. 13. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Lórúgàsnyi hormont vettèl be. Lehet amiatt..
2016. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori mellékhatások (10 betegből több mint 1-et érint):

- Émelygés

- Rendkívüli vérzés

- Alhasi fájdalom

- Fáradtság

- Fejfájás

2016. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát most rendesen erőteljes megint. Meddig tarthat vagy mit tudok tenni? dokihoz holnap reggel megyek.
2016. jan. 13. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges dokihoz menni, ez normális hatás. Majd visszaáll...
2016. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A doki mondta ha nem csak pecsételő vérzés marad és erősebb lesz menjek el. Mivel rendes menszeszem volt már. De nem tudom mit tehetek vagy meddig fog ez tartani. Mielőtt bárki szól 22 vagyok és soha nem volt ilyen velem ez az első alkalom hogy ilyent kellett bevennem
2016. jan. 13. 20:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy aggódom. Nem tudom mi tévő legyek vagy meddig normális ez ha be is zavart
2016. jan. 13. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ha sokáig nem múlik el, akk menj dokihoz.
2016. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!