Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem el a következő levél fogamzásgátlót? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma délben vettem be az utolsó szem gyógyszert, pedig tegnap este kellett volna. Ebben a hónapban ez már nem az első, hogy az esti bevételt másnap reggelre toltam a sok rosszullét miatt. (gyomorbetegség). Azt szeretném kérdezni, hogy a következő levelet a maihoz mérten vegyem be a 8-ik napon (jövőhéten kedden) vagy úgy, mintha tegnap vettem volna be (jövőhéten hétfőn). Tegnap egyáltalán nem vettem be. Az előtti este vettem be akkor időben. Válaszotokat előre is köszönöm!
2016. jan. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd be úgy, mintha rendesen szedted volna be!
2016. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy akkor vedd,be mikor eleve bevennéd, vagy számolhatod úgy is, hogy 1 vagyis fél nappal később kezded el
2016. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a "rendes időben" venném be, tehát a megszokottkor, vagyis este. :)
2016. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem is azzal van baj, hogy reggel vagy este, hanem hogy hanyadikán. Mert így egy nappal később vettem be tudjátok. De akkor beveszem úgy, mintha vasárnap este vettem volna be a hétfő dél helyett. Remélem nem lesz gond. Át tudom majd valahogy tolni reggelre a bevétel dátumát? Vagyis inkább olyan dél környékére?
2016. jan. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!