Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt tabletta. , ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt tabletta. , ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
31.-én valószínűleg 2 tablettát vettem be, de én csak egyre emlékszem. Azonban 1.-én, amikor be akartam volna venni, a szombati volt csak, szóval biztos 2-t vettem be pénteken. Nem tudom, hogy sikerült, de elrontottam ott, hogy így nem vettem be 1.-én tablettát, 31.-én volt a 14. napom, együtt voltunk párommal, ez az első levél. Mennyi esélye van a terhességnek? + Ti a következő levelet szünet nélkül elkezdenétek szedni, vagy kihagynátok a 7 gyógyszermentes napot rendesen?
2016. jan. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikba esnék
2016. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elolvasnám a betegtájékoztató idevonatkozó részét.
2016. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szedés miatt felhívnék egy orvost, és mindenképp használnék a hónap többi részében gumit, emellé csinálnék 1 tesztet 10-12 nap múlva a szeretkezés után.


Amúgy nem értem, miért nem vetted be a "szombatit", pont elfogyott a levél? Ha a 14. nap alatt a ciklus 14. napját érted, papíron is az a legveszélyesebb.

2016. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy 2szemet vettel be nem okoz gondott. De ilyenkor masnap be kellett volna venni a kovetkezot azaz a szombatit sztem. En igy csinaltam anno. Igy egy nappal rovidebb lett volna a ciklus ennyi.De mivel kihagytal egyet igy mar nem nyujt teljes vedelmet. Raadasul pont a 14.napon amikor elvileg a peteeresnek kellene lennie..

Plussz anno (13eve) nekem a nogyogyasz azt mondta az elso honapban vedekezzek vegig ovszerrel.. vagy ez mar elavult nezet azota?

Es miert kellene egybeszedni a kovetkezo levellel ezt? Kell a 7napos szunet kozte mindig. Akkor van megvonasos verzes.Vagy csak lehet oreg vagyok mar es akkor mas volt ? ;)

2016. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, elrontottam, hogy be kellett volna venni tegnap a mai tabit.

A menstruáció 1. napján kezdtem el szedni, a tájékoztatón az van, hogy első naptól véd.., és elméletileg már ilyenkor is megakadályozza a peteérést.

A tájékoztatón pedig az van, hogy ha nem akarunk más módszert választani, akkor szünet nélkül kell elkezdeni a köv. levéllel, de ez már "lényegtelen", mert az elkövetkezendő 2 hétben nem találkozunk.

Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!