Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hát igen. Elbénáztam valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát igen. Elbénáztam valamit sexeléskor! Tudna-e valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Ugye most újév van miért is ne igyunk mindt egy állat!

És hát haveromnál volt a buli és barátnőmmel hulla részegen bementünk egyik szobába és megtörtént ami megtörtént!

De nem védekeztünk!

Igaz időben kivettem meg minden!

De átgondoltam a dolgot és hát baz**** elszúrtam mert kelett volna védekezni!

És az a kérdésem mivel mind a 2-en parázunk hogy szerintetek teherbe eshet?!

Általában 20. jön meg neki és ugye 27 múllik el!

De állítólag nem lessz semmi baj!

De azért úgy vagyok vele hogy nem árt megkérdezni itt valakit és talán van valaki aki ért hozzá :)

Válaszokat előrre is köszönöm :) :/



2016. jan. 1. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De állítólag nem lessz semmi baj! - nos , ha így álltok hozzá, akkor javasolnék ma estig egy kecske áldozat bemutatását az biztosan segít. Amúgy van olyan hogy esemény utáni tabletta
2016. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kis faluban vagyok...

Nincsen gyógyszertár!

Ami város közel van az szabadka!

2016. jan. 1. 15:21
 3/9 A kérdező kommentje:
De a kecskét még átgondolom :'D
2016. jan. 1. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
webbeteg.hu szerintem itt felteheted a kerdesed a megfelelő orvosnak.
2016. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 1. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor gyorsan el kéne jutni szabadkára gyógyszerért. Minél később veszi be, annál kisebb az esélye hogy hat. Szóval spuri érte.


Majd ha jön a gyerek az már nem lesz olyan vicces.

2016. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat gondolom arra gondolt a baratnod,hogy 30napos ciklusnal kb. 16napon van peteeres...ELVILEG!!de ez egyszer sem biztos .. lehet barmikor es van spontan peteres is.

De a korhazban a doki szo azerint idezem mit mondott :volt szex ,lehet baby,barmikor, mestruacio alatt is... szoval en tuti nem kockaztatnek,irany a korhaz mielobb receptert!Maskor pedig gumi!

2016. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerbiában nem biztos, hogy kell recept. Magyarországon meg az ügyeleten is adnak (mivel hétvége meg ünnepnap van)
2016. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlom az esemény utánit! A szex alatt végig teherbe lehet esni, nem kötelező hozzá a végén bele élvezni a nődbe, ugyanis kismennyiségű cucc végig, az egész aktus alatt, elejétől a végéig átkerülhet. Az esemény utáni is csak 98.5%ig megbízható amúgy. Máskor tessék védekezni, lett már úgy is nem kívánt terhess3g, hogy gumival ès tabival is védekeztek. És, ha a csajodnak megjön a havi az sem zárja ki, hogy terhes. Szóval irány a legközelebbi város.
2016. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!