Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon aggódok, ilyenkor mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggódok, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el szedni a fogamzásgátlót és hónap közben rebdszeresen pecsételő vérzésem volt. Most eljött a 7 napos szünet de egyetlen egyszef volt ugyan az a pecsételés mint hónap közben és nem jött meg. A barátommal szeretkeztünk egy párszor de egyszer sem ment el bennem. Lehet baj ?
2015. dec. 26. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A 7 napos szunetben barmikor megjohet a megvonasos verzes,ha kovetkezo honapban is jelentkezik a pecseteles,lehet nem nejed valo a gyogyszer,beszelj az orvosoddal. Terhes szinte biztos,hogy nem vagy.
2015. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónap után már véd a gyogyi, akár pecsételsz, akár nem. Szóval terhes tuti nem vagy, de ha továbbra is fennáll a pecsételés, akkor érdemes felkeresni a dokit, és másik tabit íratni, mert nem Neked való.

A megvonásos vérzés a tabimentes szünetben bármikor megjöhet, nekem az 5. napon szokott. Tehát nem gáz, ha még nem jött meg.

19L

2015. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmúlt a 7 napos szünet, a 8. napon tegnap elkezdtem szedni a második levelet de még mindig nem jött meg.. Csináltam ma egy terhességi tesztet de negatív lett. Nem értem miért nem jön meg..
2015. dec. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!