Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mi lehet a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kerdesem hogy Deciora fogamzasgatlot szedwk...minden alkalommal rendesen szedtem...es mar 2honapja...most szedem a masodik levelet. Viszont a menstruaciom 4napja kesik(most van a 7napos gyogyszer nelkuli napom...es nem akar megjonni...lehet baj? terhes lehetek? a baratom nem elvezett belem mert elso 2 honapba jobbnak talaltuk ha meg nem. De nem jon meg...vajon miert?:( jovoheten megyek orvoshoz hogy kivizsgaljon. Miert nem jon meg? Hozzateszem elso honapba vegig vereztem miutan elkezdtem szedni. Baj van ha terhessegi tesztet ma csinaltam es negativ lett???
2015. dec. 22. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A fog.gátló szétqrja a szervezetet.


Várd meg a kivizsgálást. És beszélj a nődokival.

2015. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem ilyen egyszerű teherbe esni, főleg nem fogamzásgátló+megszakításos kombóval. Ráadásul a gyógyszer az első hét után véd, az első hónap után meg pláne, akkor már abszolút 100%-on van. Én majdnem biztos vagyok benne, hogy megkavarta a hormonjaid a tabletta, szerintem meg fog jönni.

A terhességi tesztek viszont ennyire koraterhességet max. ikerterhesség esetén mutatnának ki, szóval az, hogy negatív nem sokat jelent. Meg hát teszttől is függ, mikor nekünk összejött a gyerek, a csilivili k***a drága teszt, ami nagyon érzékenynek hazudta magát akkora negatív volt még mint a fene, az olcsó meg bejelzett... :) Ja és nem 4 nap, hanem cirka 1 hét késés után.

2015. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezert vagyok en is ideges...sokan mondjak nem megbizhatoak a tesztek...egyebkent en is erre gondoltam hogy felkavarta a szervezetem elso honapba vegig vereztem...lehet most nem tudja a szervezetem mit kene tennie...de remelem nincs baj:( koazonom mindkettotoknek a valaszt:)
2015. dec. 22. 13:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar nincs baj..megjott...ennyire meg nem orultem semminek :DDD
2015. dec. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!