Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki gyorsan (! ), nem erem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki gyorsan (! ), nem erem el az orvosom?

Figyelt kérdés
Mult heten elfelejtettem bevenni a gyogyszeremet penteken de mivel mar csak vasarnapig kellett volna szedni abbahagytam,tegnap(hetfon) elkezdtem az uj levelet hogy ugyan ugy szedjem mint eddig es elv kimaradt volna akkor egy mensesem. De ma reggelre megjott (kedd) ilyenkor mi a teendo? orvosomat nem tudom elerni mar nem dolgozik!!
2015. dec. 22. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Van nogyogyasz valaszol online kerdezd meg ott
2015. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresse fel nőgyógyászát!
2015. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvos tud biztosat mondani, nézd meg a betegtájékoztatót.


Véleményem szerint kihagytál 3 szemet, tehát megszakítottad a fogamzásgátló szedését, azaz az új levéllel meg kell várni ismét a védelem kialakulását, mintha most kezdenéd (betegtájékoztató szerinti időtartam).

2015. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!