Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedésekor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tesztelni ha gyogyszert szedsz?
2015. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert nem régóta szedem, s 8 napja rosszul vagyok, nem mindent tudok megenni, némely étel vissza akar köszönni. az első levél 12-13-dik szeménél voltam párommal, belém élvezett. utána volt menstruációm, és most már 9 napja szedem a második levelet, de aggaszt, hogy nem-e vagyok terhes
2015. dec. 15. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz. Az aktustól számolt 10. nap után fog hiteles eredményt mutatni!

Ment egy link.Privátba, a hatásmechanizmusról.

2015. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy a gyógyszer elkezdése után legalább egy hónapig még más módszerrel IS védekezni kell, nem alakul ki a védelem az első szemtől kezdve!
2015. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!