Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki jart mar igy? Szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki jart mar igy? Szedek gyogyszert de nem jott meg?!

Figyelt kérdés
Gextomix 20 at szedek 3 eve mult szerdan vettem be az utolsot mindig vasarnap szokott megjonni most nem jott meg vagyis nagyok csekely ver mennyiseget eszleltem es pisiles kozben tavozott vmi veres szovetszeruseg! Kedden elmentem nogyogyaszhoz semmi rendellenesseget nem talalt csinaltam tesztet negativ lett 1 bogyo bar komaradt kozeptajt de potoltam egybol amint eszrevettem ma reggel gorcsoltem kicsit es barnaztan de most kell bevennem a tabit este kezdem ! Valaki esetleg vmi magyarazat?
2015. dec. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szedj gyógyszert. Csináljátok gumival...ha ennyi parát okoz akkor én a helyedben nem szednék ilyeneket
2015. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt valami zavar a szervezetedben ebben a hónapban. Azért három év alatt ennyi eltérés belefér, nem?
2015. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kifejezettem terhesseg miatt parazok hisz a doki es a teszt is megmondta h nem hanem esetleg mas bajra igazabol nem is fogamzasgatlas celjabol irtak fel anno
2015. dec. 10. 22:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt regen amugy h tobb is kimaradt akkor se lett baba a munkam miatt volt h 3-4 is kimaradt mire akkor megszoktam h hurcoljam
2015. dec. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!