Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a sensonette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a sensonette 75 fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Eddig 3évig diana 35 tablettát szedtem de 2 hete voltam nőgyógyáznál és mondta hogy most már a sensonettét szedjem!De van egy olyan problémám hogy nekem alapból pattanásos a bőröm és a diana tablettától elmúlt!ha elkezdem szedni a sensonette fogamzásgátlót akkor szerintetek előjönnek a pattanások? mert a diana tablettát akár hányszor abbahagytam akkor újból előjöttek.
2010. márc. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a Sensonette a Lindynette-nek az "ikertestvére". Vagyis ugyanazok a hatóanyagok vannak benne( gesztodén, etinilösztradiol.) Én Lindynette-et szedek már több mint 1 éve, és szerintem nagyon jó. Nem lettem pattanásos, nem híztam, libidóm kb nőtt:P ( mert így teljes biztonságban vagyok), nem fáj a mensim, és kevesebb is.

Ha nem múlnak a pattanások, írass bőrgyógyásszal Zineryt oldatot. Nagyon hatásos.

2010. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Lindynettet szedtem sokáig, tiszta pattanás voltam tőle állandóan. :S Nekem nem jött be. Azóta Cypromixet szedek, de 1,5 év elteltével ezt is abba kell hagynom, mert erős gyógyszer, jövő hónaptól térek át Sensonettere, kiváncsi leszek. Félek, hogy kiújulnak a pattanások. :S
2010. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Sensonette-et szedek egy hete, első foggátlóm, egyelőre semmit nem vettem észre a mellékhatásokból, talán egy kis hangulatingás (könnyebben elsírom magam), meg étvágynövekedés (végigzabáltam a vasárnapot :D), de semmi komoly. Állítólag jó, megbízható, alacsony hormontartalmú, és nem is drága (kb 4000 huf.).

16/L

2010. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!