Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kellene megjönnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kellene megjönnie tri-regol szedése után?

Figyelt kérdés

22/l vagyok, triregol fogamzásgátlót szedek, vasárnap vettem be a 21. szemet.

előtte, 4 éve is szedtem, de már nem emlékszem, hány napra jött meg az utolsó tabi bevétele után.

a betegtájékoztatóban 2-3 napot írt, várjak még, a mensit nem állítja be elsőre percre pontosra?

azért kérdezem, mert mikor először szedtem, csak a harmadik hónaptól figyeltem a havi vérzést. az elsőre nem emlékszem, előtte is rendszertelen volt a ciklusom, most is volt vele baj, fél éve próbálkoztam a szedéssel, de vizsgálatokra kellett mennem, mert hol késett, hol kimaradt.


és a másik kérdésem, de ez csak mellékes, hogy mennyj idő után hat? elolvastam a betegtájékoztatót, amiben az volt, hogy "ha a ciklus 2-5 napján kezdi el a tablettát, akkor a következő 7 napban kieg. fog.gátlást kell alkalmazni" ebből azt következtettem, hogy akkor hat már, olyan 7 nap alatt. a 12-13. napon voltam együtt barátommal. lehet belőle gond?

én bízok a gyógyszerben, hogy jó, mivel 4 éve sem okozott gondot, 2,5 évig szedtem, s miután abbahagytam, még 2 hónapig védett.

a doki mondta, hogy írhat mást is, de nekem ez vált be. 25 éves gyógyszer, de jó attól. lehet, ha váltok, az nem lesz ilyen jó, ettől fogytam is, és egyáltalán nem jelentkeztek azok a mellékhatások, amik másoknál igen.


2015. dec. 3. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem anno 12eve meg azt mondta a doki hogy az elso honapban vedekezzek ovszerrel a gyogyi melett.8evig tri-regolt szedtem es nekem a 21.szem (kedd) utan szombaton reggel jott meg mindig,egyszer-egyszer vasarnap. Tehat 4napra. De ez szervezetfuggo sztem.
2015. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!