Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire baj ha nagy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha nagy az óvszer? többi lent.

Figyelt kérdés

Még iskolába anno kaptunk Durex óvszert amit én megtartottam

és barátnőmmel úgy gondoljuk most jött el az ideje... de úgy nézem egy kissé bő lenne rá.... ez nagy baj? esetleg ki csuszhat belőlle a pénisz? vagy más egyéb komplikáció lehet?



2015. nov. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
figyelj... nem nagyon hiszem, hogy kicsúszhat belőle.. (saját magamból nem indulok ki, mert rám mind "szűk", de logika). valószínűleg, ha picit vastagabb a koton, mint a "kukód" nem lesz gond :D : de, ha a lomposod csak 15 és csutka vékony és kapsz rá egy 70milis gumit akkor lehet belőle baj (mondtam egy számot)
2015. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia szerintem semmi baj

az én baráomra is nagy volt a durex extra safe és fogta közben ogy ne csusszon le

am irtad hogy ált isk ban kaptad

ezert a szavatosságra figyeljetek

2015. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem álltalános iskolában hanem kilencedikben :)

És igen köszönöm de tudom :) 2O17 ig jó :)

Köszönöm a válaszokat!!

2015. dec. 1. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szex közben kissé macerás állandóan figyelni mennyire csúszik le az óvszer ha csak nagy méretű van kéznél. Mindig megállni és igazgatni az meg frusztráló. Plusz egy lánynak se vágyálma, hogy a hevesség miatt benne maradt gumit a sürgősségi osztályon halásszák ki belőle. Ha teheted inkább menj el venni egy másikat, ha a szexhez érett vagy akkor az óvszer vásárláshoz is.
2015. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!