Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenésem volt egy órával a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenésem volt egy órával a gyógyszer bevétele után. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
A múlt héten történt és azóta voltunk együtt a barátommal kiegészítő fogamzásgátlás nélkül.Eddig nem történt semmi ilyesmi,mindig rendesen beveszem a tabit ugyanabban az órában.Ha nem szívódott fel a gyógyszer és kiürült a szervezetemből,attól még védett maradtam?2 levéllel szedtem el,a gyógyszermentes hét 3. napján vagyok és még nem jött meg a menstruációm.Nagyon fontosak lennének a válaszaitok.Köszönöm!19/L
2010. márc. 21. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
elolvastam a tájékoztatót és az csak a hányásra tér ki,hogy 3-4 órán belüli hányás esetén nem szívődik fel a gyógyszer.A hasmenést nem említi.Szerintetek?
2010. márc. 21. 16:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igen nem ártott volna 1 hét kiegészítő védekezés. Azonban nem hiszem, hogy gond lehet. Valamennyi biztosan felszívódott belőle. A menstruációd meg fog jönni, ha terhes vagy, ha nem, mert a tabletta okozza a megvonásos vérzést. Szóval az utolsó aktusotok után legkorábban két héttel csinálj egy terhességi tesztet. Az ki fogja mutatni, ha babát vársz.
2010. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
háááááát tudom hogy perverzen hangzik... de nekem is előfordult már... és ha olyan állagú hogy lehet látni... hát én mindíg ha sajna előfordul ilyen, akkor megnézem, hogy benne volt-e a tabi vagy nem... hiszen addigra nem bomlik le... ha nem volt benne ok, ha benne volt, beveszek mégegyet
2010. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!