Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 13 napja szedem a Tri-Regol nevu fogamzásgátlót. Tegnap este lefeküdtünk a barátommal és nem védekeztünk. Azt olvastam, hogy egy hét után hat, viszont most néztem, hogy több oldalon írják, hogy csak az első levél beszedése után nyújt védelmet. Ki mit tud erről a fogamzásgátlóról? Kicsit meg vágyom ijedve. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 28. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, valószínűleg nem lesz baj.
2015. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyen a neve Sándor:)

terhes vagy

2015. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de ezt nem a nőgyógyászok szokták megmondani? hogy ezt eddig és eddig szedd, ekkor és akkor hat stb
2015. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit sem mondott az orvos, amikor felírta..
2015. nov. 28. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden fogamzásgátlóval (legyen az bármelyik!) érdemes megvárni az első levelet, mert akkor lemegy egy ciklus és akkor biztosítja a lehető legnagyobb védelmet (és ez sem 100%!).


Valószínűleg nem vagy terhes, de a helyetekben mostantól megvárnám az első levél végét a következő céllövöldéig.

2015. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. nov. 28. 23:26
 7/7 Saleen ***** válasza:
Elolvastad már a dobozban található tájékoztatót? Az lehet, hogy hamarabb és jobb választ ad...
2015. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!