Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és antibiotikum?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és antibiotikum?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni egy antibiotikumot aminek a betegtájékoztatójában benne van hogy csökkentheti a fogamzásgátló hatását és olvastam, hogy ilyenkor nem kell 7 napos szünetet tartani. Pont 6 szem fogamzásgátlóm maradt és 6 napig szedem az antibiotikumot, akkor ne tartsak utána szünetet?
2015. nov. 23. 12:20
 1/7 anonim válasza:
Ugynúgy szedd mint eddig. Akkor tarts szünetet amikor elfogy a gyógyszer. Kiegészítésnek pedig védekezz máshogy is.
2015. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
a fogamzásgátló gyulladást idéz elő így véd.. az anitbiotikum pedig gyulladás csökkentő tehát üti egymást a kettő.. nem szabad szedni ezt sz orvosnak tudnia kellene aki felírta neked..
2015. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"a fogamzásgátló gyulladást idéz elő így "


Ne oktasd a hülyeséget bakker...

2015. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szedd tovább rendesen, csak gumit használj közben
2015. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

gyulladást idéz elő:DD jézusom. nem, nem azért üti egymást a kettő. a foggátlót fenntart egy hormonszintet, ami gátolja a peteérést. szedd rendesen a fogamzásgátlót, ahogy kell, meg az antibiotikumot és 1-2 hétig védekezzetek óvszerrel..


[link]

2015. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szinten ugyanigy voltam 1000-es antibiotikummal csak nekem szerencsetlensegemre az ovszer is kilyukadt, de ebbol semmi problema nem szarmazhat :)

Rendesen szedd a gyogyszert tovabb mint kéne, kiegeszito vedekezest alkalmazz mig szeded az antibiotikumot es utanna 3-4 napig. Csak a pearl indexet növeli ami igy is kicsi marad ;) nyugalom nem tortenhet problema

2015. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

elozo vagyok.

DE ha egeto, viszketo erzest vagy túrós folyást tapasztalsz irány a doki, mivel tönkretette a huvelyfloradat es vissza kell allitani ;) (kúpokkal gyakran)

2015. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!