Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek a pattanások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a pattanások ellen? Eddig nem volt, mióta tabit szedem, azóta van. El fog múlni?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem el szedni, és az arcom ki van pattogzva. Mit tegyek hogy elmúljon? Használok folyamatosan arcradirt, tisztitom rendesen az arcom. Tabi előtt nem volt pattanásom, most meg :( Elfog múlni egyáltalán?? 23 éves vagyok.
2010. márc. 20. 09:31
 1/6 anonim válasza:
hátha a tablettától van akkor sztem nem fog elmúlni.mert ugye hormonokat veszel be,és be rendszeresen.sztem írass fel másikat
2010. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan előjött, most olyat szedek, ami direkt pattanásokra való, ezzel oké. De sajnos ezt is csak 1 évig szedhetem, utána nem tudom mi lesz. :S
2010. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. és miért csak addig szedheted, ha megkérdezhetem?
2010. márc. 20. 11:26
 4/6 A kérdező kommentje:
én a milligest-et szedem. :S
2010. márc. 20. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz, és kérdezd meg mit tanácsol. Vagy azt fogja mondani, hogy várj még, lehet egy-két levél után elmúlik, vagy ír fel egy másikat.

Az egyik válaszoló pedig vszínűleg dianet, cypromixet vagy hasonlót szed, amit nem szabad sokáig szedni, mert nagyon magas hormontartalmú, és direkt bőrproblémákra írják fel. (Csak "mellékhatásként" fogamzásgátló hatásúak)

2010. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahha. Értem. köszi szépen. Várok még egy kicsit, hátha el fog múlni :S
2010. márc. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!