Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál megoldaná a hüvelyszára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál megoldaná a hüvelyszárazságot?

Figyelt kérdés
Évek óta szenvedek vele, nőgyógyászom kísérletezik a különféle gyógyszerekkel, de pár hónap után újra jelentkezik. Épp fogyóban van a gyógyszerem és az éves szűrésem időpontja is közeleg. Gondoltam, megemlíteném neki (ő még nem hozta fel), hogy hormonmentes spirált szeretnék. Megoldás lenne rá, visszaállna minden a normális kerékvágásba?
2015. nov. 16. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos gyógyszeres bizonyos nőknél a libidó lecsökkenésést és szárazságok okoznak. Ha jól értem, már emiatt több gyógyszert is próbáltatok. Kérdezd meg az orvosod, ez orvosolná- e aproblémát! A fogamzásgátló szedése előtt rendben volt a nedvesedésed?
2015. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előtte semmi gondom nem volt. Jelenleg, ha új gyógyszert próbálunk 3-4 hónap után visszajön a szárazság. Akkor kis szünet, helyreáll minden, majd megint kezdődik. Ezért gondoltam a hormonmentes spirálra.
2015. nov. 16. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem probald ki a protexin gynophilust
2015. nov. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az tényleg igaz, hogy a spirál mellett fokozott lehet a nyáktermelődés. az orvos vajon miért nem ajánlotta neked?
2015. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hüvelygyűrűt ajánlott, amikor mondtam neki a szárazságot. De utánajárások után nem mertem bevállalni. Pontosságra figyelni, felhelyezés... Ezért gondolkoztam el a spirálon.
2015. dec. 7. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:

én használtam mindkettőt, a felhelyezés egyáltalán nem gáz, nekem nem mozdult el és nem érződött.


az egyetlen hátránya az ára, 240 ezer/ 5 év, míg a hormonmentes spirál 13 ezer/5 év.

2015. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!